Redruk Firma Reklamowa

Gadżety reklamowe

Gadżety to małe upominki reklamowe, które skutecznie służą promocji i budowaniu pozytywnych odczuć klienta względem marki. Wśród nich znajdziemy te najbardziej popularne, czyli długopisy, ołówki, zapalniczki, smycze, a także bardziej unikalne, często zadziwiające odbiorców pomysłowością.

Szeroki wybór gadżetów pozwala na odpowiednie dobranie ich do potrzeb danej okazji lub kampanii promocyjnej. Nasze doświadczenie w tym zakresie sięga kilkunastu lat, śmiało możemy więc założyć, że jesteśmy w stanie doradzić w zakresie wyboru gadżetów reklamowych, a także tekstyliów czy kalendarzy.
szeroki wybór

gadżety reklamowe na każdą okazję


Odpowiednie dopasowanie gadżetu reklamowego do celu promocji i grupy docelowej to często kluczowy punkt całej kampanii. Z tego względu oferujemy bardzo szeroki wybór gadżetów i upominków reklamowych. Możecie Państwo dobrać upominki na każdą okoliczność i w różnych przedziałach cenowych.

Najbardziej popularne gadżety to oczywiście długopisy, smycze, zapalniczki, breloki do kluczy.
Ale znajdziecie Państwo w naszej ofercie także ekskluzywne pióra, zestawy piknikowe czy akcesoria do wina. Zapraszamy do kontaktu w celu dobrania gadżetów najlepiej odpowiadających celowi, któremu mają służyć.

katalog gadżetów
znakowanie gadżetów

znakowanie gadżetów


Promocyjna siła gadżetów reklamowych polega na upowszechnianiu znaku firmowego w świadomości odbiorców. Z tego powodu istotną kwestią jest sposób naniesienia logo lub sloganu na przedmiot - czyli znakowanie. Oferujemy zarówno znakowanie gadżetów grawerem, jak i pełnokolorowe nadruki UV, dające olbrzymie możliwości urozmaicenia wyglądu gadżetu.

druk uv pełnokolorowy - na każdym podłożu, trwały, niezmywalny, daje możliwość pełnokolorowego druku na każdej powierzchni.
grawer laserowy