Redruk Firma Reklamowa

Druk UV

Druk UV to nowoczesna technologia, która gwarantuje bardzo wysoką jakość druku. Jej zaletą jest także czas realizacji - gotowy produkt wychodzi wprost z maszyny, nie wymaga schnięcia, ponieważ nadruk jest utrwalany światłem UV. Nadruki UV cechuje odporność na warunki pogodowe i bardzo wysoka estetyka.

Druk UV jest idealny w realizacji:
- tabliczek i tablic
- szyldów
- wszelkiego rodzaju oznakowań wewnątrz i na zewnątrz budynków
- znakowania gadżetów reklamowych

Nadruki utrwalane UV można nanieść na niemalże każdy materiał - wydruk na plexi czy ceramice dzięki brakowi solventów jest dużo bardziej ekologiczny, niż technologie solventowe czy sitodrukowe i dużo bardziej trwały.

nadruki na plexi i pcv


Pełnokolorowy nadruk na tych nowoczesnych tworzywach daje ogromne możliwości w tworzeniu materiałów reklamowych i oznakowań. Nie stanowi problemu naniesienie na plexi logo bądź dowolnej treści w pełnym kolorze, a trwałość tego rozwiązania pozwala na użycie stworzonych szyldów w każdych warunkach atmosferycznych.

druk na szkle i ceramice


Druk UV pozwala nanosić pełnokolorowe wzory bezpośrednio na szkło i ceramikę, bez użycia dodatkowych mediów. To rozwiązanie idealne do zadruku szyby bądź płytek ceramicznych.

karty firmowe i podarunkowe


Karty promocyjne, karty firmowe, karty stałego klienta - to ważny element marketingu i przywiązania klienta do firmy. Przy wykorzystaniu druku UV wykonujemy karty w pełnym kolorze, jedno- i dwustronne na tworzywach sztucznych różnej grubości. Na życzenie Klienta przygotowujemy szatę graficzną karty.

napisz do nas

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz

Imię i nazwisko / Firma *:
E-mail*:
Telefon:
Zapytanie/Wiadomość*:


Pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione.