Redruk Firma Reklamowa

Oklejanie samochodów

Reklama na pojazdach
Oklejanie samochodów łączy w sobie kilka zalet, które powodują, że stało się tak bardzo popularne. Pozwala zmienić wygląd pojazdu w sposób, który sobie życzymy, jest więc idealnym sposobem na reklamę, która bardzo mocno wyróżnia sie na ulicy. Oklejony samochód zawsze jest łatwiej dostrzegalny w masie pojazdów na drodze.

Niewątpliwą zaletą oklejania samochodów jest zabezpieczenie jego lakieru przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych, takich warunki drogowe i atmosferyczne. Stosujemy materiały bardzo wysokiej jakości, gwarantujące trwałość i estetykę pojazdu.
Druk ulotek, plakatów, katalogów, wizytówek

reklama na samochodzie


Oklejanie pojazdów to idealna forma reklamy - rzuca się w oczy, jednoznacznie pozwala zidentyfikować firmę i jest łatwa do modyfikacji na przestrzeni czasu. Oferujemy kompleksowe usługi projektowania i wykonywania reklam na samochodach każdej wielkości i kształtu.

Wychodzące spod naszej ręki reklamy na pojazdach przykuwają uwagę i gwarantują, że samochód pracuje na dobry wizerunek firmy.
Druk ulotek, plakatów, katalogów, wizytówek

projektowanie reklam na samochodach i autobusach


Projektowanie reklam na pojazdach to mocno specjalistyczna dziedzina designu. Uwzględnia specyfikę powierzchni, jej ograniczenia i zalety, które należy wykorzystać w celu stworzenia jak najlepszego projektu spełniającego założenia kampanii promocyjnej.

Nie jest istotne, czy mówimy o oklejaniu samochodów osobowych, dostawczych czy też oklejaniu autobusów i ciężarówek - przygotujemy projekty na każdy gabaryt pojazdu.